More
¡Viví en tu propio chalet en Luque! | inver.tips
Back to listings
2bd 77m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #1872
Investment Rank #3191
Deal Score
66
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$45,344
Built Area
77 m²
Terrain
154 m²
Price/m²
$589/m²
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
15.1%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
321d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on InfoCasas