Back to listings
2bd 60m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #8408
Investment Rank #2640
Deal Score
44
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$49,176
Built Area
60 m²
Terrain
175 m²
Price/m²
$820/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
12.7%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
317d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 12, 2026
Last Seen
May 12, 2026
View on InfoCasas