Back to listings
3bd 170m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #5891
Investment Rank #4435
Deal Score
52
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$90,157
Built Area
170 m²
Terrain
375 m²
Price/m²
$530/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$734/mo
Gross Yield
9.8%
Neighborhood Trend
-1.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
317d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 12, 2026
Last Seen
May 12, 2026
View on InfoCasas