More
Lujo Frente Shopping Del Sol Y Paseo Galeria | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Manorá
Manorá, Asunción
Deal Rank #9463
Investment Rank #10064
Deal Score
39
Investment Score
44
Key Metrics
Price
$220,000
Built Area
60 m²
Price/m²
$3667/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$979/mo
Gross Yield
5.3%
Neighborhood Trend
+27.9%
Details
Condition
Brand new
Seller
Individual
Days on Market
316d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas