Back to listings
3bd 250m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #10660
Investment Rank #9860
Deal Score
35
Investment Score
51
Key Metrics
Price
$245,733
Built Area
250 m²
Terrain
720 m²
Price/m²
$983/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1006/mo
Gross Yield
4.9%
Neighborhood Trend
+0.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
310d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 19, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on InfoCasas