More
Venta de Casa Dúplex en Luque, Central | inver.tips
Back to listings
3bd 112m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #10630
Investment Rank #10410
Deal Score
34
Investment Score
47
Key Metrics
Price
$69,000
Built Area
112 m²
Terrain
108 m²
Price/m²
$616/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
19.1%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
307d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 4, 2026
Last Seen
May 4, 2026
Quality Penalty
-45%
View on InfoCasas