Back to listings
3bd 231m² - La Encarnación
La Encarnación, Asunción
Deal Rank #9496
Investment Rank #12106
Deal Score
39
Investment Score
33
Key Metrics
Price
$179,900
Built Area
231 m²
Terrain
231 m²
Price/m²
$779/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Neighborhood Trend
-45.1%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
307d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 7, 2026
Last Seen
Mar 7, 2026
View on InfoCasas