Back to listings
3bd 250m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #11622
Investment Rank #8528
Deal Score
30
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$305,000
Built Area
250 m²
Terrain
871 m²
Price/m²
$1220/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$816/mo
Gross Yield
3.2%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
308d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 17, 2026
Last Seen
Feb 17, 2026
View on InfoCasas