More
Casa - Venta - Paraguay Central San Lorenzo | inver.tips
Back to listings
1bd 38m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #11285
Investment Rank #1641
Deal Score
30
Investment Score
80
Key Metrics
Price
$30,844
Built Area
38 m²
Terrain
325 m²
Price/m²
$812/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1076/mo
Gross Yield
41.9%
Neighborhood Trend
+25.2%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
299d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 10, 2026
Last Seen
Mar 10, 2026
View on InfoCasas