More
VENDO AMPLIA CASA EN ZONA PLAZA MADERO | inver.tips
Back to listings
3bd 322m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5616
Investment Rank #5225
Deal Score
52
Investment Score
66
Key Metrics
Price
$260,000
Built Area
322 m²
Terrain
765 m²
Price/m²
$807/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1075/mo
Gross Yield
5.0%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
299d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas