Back to listings
0bd 60m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #1844
Investment Rank #7062
Deal Score
68
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$81,000
Built Area
60 m²
Price/m²
$1350/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$351/mo
Gross Yield
5.2%
Neighborhood Trend
+8.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
302d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Mar 3, 2026
Last Seen
Mar 3, 2026
View on InfoCasas