More
Chalet - Venta - Paraguay Central Luque | inver.tips
Back to listings
2bd 55m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #9175
Investment Rank #6518
Deal Score
41
Investment Score
63
Key Metrics
Price
$46,690
Built Area
55 m²
Terrain
90 m²
Price/m²
$849/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$609/mo
Gross Yield
15.7%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
303d
Flood Risk
-
First Listed
May 21, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on InfoCasas