More
Terreno - Venta - Paraguay Central Ñemby | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #9511
Investment Rank #6781
Deal Score
39
Investment Score
62
Key Metrics
Price
$46,220
Built Area
60 m²
Terrain
47382 m²
Price/m²
$770/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$343/mo
Gross Yield
8.9%
Neighborhood Trend
+4.3%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
296d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 23, 2026
Last Seen
Mar 23, 2026
View on InfoCasas