More
VENDO DEPARTAMENTO EN EDIF. ZUBA 6 Z/ CIT | inver.tips
Back to listings
0bd 43m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #8063
Investment Rank #9199
Deal Score
44
Investment Score
48
Key Metrics
Price
$71,000
Built Area
43 m²
Price/m²
$1651/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$351/mo
Gross Yield
5.9%
Neighborhood Trend
+8.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
295d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas