Back to listings
2bd 40m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #10588
Investment Rank #12727
Deal Score
35
Investment Score
29
Key Metrics
Price
$40,980
Built Area
40 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1025/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-20.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
293d
Flood Risk
-
First Listed
May 12, 2026
Last Seen
May 12, 2026
View on InfoCasas