More
Vendo dúplex en pozo en barrio cerrado Luque | inver.tips
Back to listings
4bd 94m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #10341
Investment Rank #5282
Deal Score
35
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$93,550
Built Area
94 m²
Terrain
116 m²
Price/m²
$995/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$2500/mo
Gross Yield
32.1%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
285d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 30, 2026
Last Seen
Apr 30, 2026
Quality Penalty
-10%
View on InfoCasas