More
Casa en Venta – Ñemby, Barrio San Carlos | inver.tips
Back to listings
2bd 73m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #10468
Investment Rank #10302
Deal Score
36
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$72,083
Built Area
73 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$987/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$454/mo
Gross Yield
7.6%
Neighborhood Trend
+4.4%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
291d
Flood Risk
LOW
First Listed
May 21, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on InfoCasas