More
VENDO DPTOS EN POZO ZONA EJE CORPORATIVO | inver.tips
Back to listings
0bd 43m² - Madame Lynch
Madame Lynch, Asunción
Deal Rank #5819
Investment Rank #10030
Pre-Construction
Deal Score
51
Investment Score
44
Key Metrics
Price
$68,700
Built Area
43 m²
Price/m²
$1598/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Neighborhood Trend
+14.5%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
280d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 3, 2026
Last Seen
Mar 3, 2026
View on InfoCasas