More
CASA EN VENTA ZONA UNIV. CATOLICA, STA.LIBRADA | inver.tips
Back to listings
5bd 245m² - Republicano
Republicano, Asunción
Deal Rank #5658
Investment Rank #9429
Deal Score
53
Investment Score
52
Key Metrics
Price
$150,137
Built Area
245 m²
Terrain
450 m²
Price/m²
$613/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Neighborhood Trend
+16.1%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
287d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 2, 2026
Last Seen
Mar 2, 2026
View on InfoCasas