Back to listings
1bd 32m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #10421
Investment Rank #6908
Deal Score
35
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$70,991
Built Area
32 m²
Price/m²
$2218/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$508/mo
Gross Yield
8.6%
Neighborhood Trend
+8.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
281d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 19, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on InfoCasas