More
En Venta Departamento En Fortaleza Azara | inver.tips
Back to listings
2bd 113m² - Ciudad Nueva
Ciudad Nueva, Asunción
Deal Rank #233
Investment Rank #7809
Deal Score
81
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$105,000
Built Area
113 m²
Price/m²
$929/m²
Parking
1
Neighborhood Trend
+13.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
281d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas