More
Casa-Venta-Lima entre Manuel Domínguez y Fulgencio Yegros, Lambaré, Central | inver.tips
Back to listings
2bd 160m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #2489
Investment Rank #1931
Deal Score
64
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$70,513
Built Area
160 m²
Terrain
160 m²
Price/m²
$441/m²
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
9.7%
Neighborhood Trend
+4.9%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
273d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas