More
En Venta - Casa con Piscina - Villa Elisa ! | inver.tips
Back to listings
3bd 376m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #866
Investment Rank #2986
Deal Score
72
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$122,306
Built Area
376 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$325/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$858/mo
Gross Yield
8.4%
Neighborhood Trend
-0.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
271d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 17, 2026
Last Seen
Feb 17, 2026
View on InfoCasas