More
Vendo Residencia en esquina. Con potencial de usos mixtos. | inver.tips
Back to listings
3bd 391m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #2168
Investment Rank #8905
Deal Score
65
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$190,000
Built Area
391 m²
Terrain
391 m²
Price/m²
$486/m²
Bedrooms
3
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
271d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 17, 2026
Last Seen
Feb 17, 2026
View on InfoCasas