More
VENDO HERMOSA CASA EN VILLA ELISA! | inver.tips
Back to listings
3bd 120m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #9881
Investment Rank #8737
Deal Score
36
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$119,638
Built Area
120 m²
Terrain
418 m²
Price/m²
$997/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$652/mo
Gross Yield
6.5%
Neighborhood Trend
+4.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
260d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 2, 2026
View on InfoCasas