More
Vendo duplex amoblado en loma merlo | inver.tips
Back to listings
5bd 230m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #7911
Investment Rank #4372
Deal Score
44
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$195,000
Built Area
230 m²
Terrain
285 m²
Price/m²
$848/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$5000/mo
Gross Yield
30.8%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
259d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 12, 2026
Last Seen
Mar 12, 2026
View on InfoCasas