More
Vendo departamento en villa aurelia | inver.tips
Back to listings
2bd 73m² - Villa Aurelia
Villa Aurelia, Asunción
Deal Rank #11121
Investment Rank #12725
Deal Score
31
Investment Score
20
Key Metrics
Price
$128,834
Built Area
73 m²
Price/m²
$1765/m²
Parking
1
Neighborhood Trend
-12.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
264d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on InfoCasas