More
VENDO CHALET BARRIO CERRADO PILAR DEL NORTE | inver.tips
Back to listings
3bd 120m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #7012
Investment Rank #11939
Deal Score
48
Investment Score
36
Key Metrics
Price
$82,949
Built Area
120 m²
Terrain
180 m²
Price/m²
$691/m²
Bedrooms
3
Neighborhood Trend
-20.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
266d
Flood Risk
-
First Listed
May 2, 2026
Last Seen
May 2, 2026
View on InfoCasas