More
Departamento en venta en Villa Morra | inver.tips
Back to listings
2bd 93m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #3618
Investment Rank #3040
Deal Score
60
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$158,353
Built Area
93 m²
Price/m²
$1703/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1214/mo
Gross Yield
9.2%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
253d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas