More
CASA EN VENTA, MARIANO ROQUE ALONSO | inver.tips
Back to listings
2bd 250m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #1825
Investment Rank #7060
Deal Score
67
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$89,615
Built Area
250 m²
Terrain
250 m²
Price/m²
$358/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$426/mo
Gross Yield
5.7%
Neighborhood Trend
+5.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
253d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas