More
VENDO CASA A REFACCIONAR O DEMOLER | inver.tips
Back to listings
2bd 95m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #9925
Investment Rank #4060
Deal Score
38
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$57,692
Built Area
95 m²
Terrain
270 m²
Price/m²
$607/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$571/mo
Gross Yield
11.9%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
255d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas