More
VENDO CASA EN ISLA BOGADO - LUQUE | inver.tips
Back to listings
3bd 200m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #3342
Investment Rank #6948
Deal Score
61
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$119,322
Built Area
200 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$597/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
11.1%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
253d
Flood Risk
HIGH
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 12, 2026
View on InfoCasas