More
Departamento en venta c/ cochera en Santa Rosa | inver.tips
Back to listings
2bd 63m² - Santa Rosa
Santa Rosa, Asunción
Deal Rank #1505
Investment Rank #9065
Pre-Construction
Deal Score
70
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$79,487
Built Area
63 m²
Price/m²
$1262/m²
Parking
1
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
252d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas