More
DAVANTI UNIDAD 405 | inver.tips
Back to listings
2bd 92m² - La Encarnación
La Encarnación, Asunción
Deal Rank #2907
Investment Rank #7999
Deal Score
63
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$96,000
Built Area
92 m²
Price/m²
$1043/m²
Parking
1
Neighborhood Trend
+12.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
253d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas