More
Casa en venta Costa Sosa Luque | inver.tips
Back to listings
3bd 137m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #2092
Investment Rank #1872
Deal Score
66
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$63,072
Built Area
137 m²
Terrain
499 m²
Price/m²
$460/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$974/mo
Gross Yield
18.5%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
254d
Flood Risk
-
First Listed
May 21, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on InfoCasas