More
VENDO GRANJA PRODUCTIVA EN ITAUGUA | inver.tips
Back to listings
4bd 200m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #12843
Investment Rank #13271
Deal Score
23
Investment Score
24
Key Metrics
Price
$1,900,000
Built Area
200 m²
Terrain
63732 m²
Price/m²
$9500/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$383/mo
Gross Yield
0.2%
Neighborhood Trend
-12.1%
Days on Market
254d
Flood Risk
-
First Listed
May 22, 2026
Last Seen
May 22, 2026
View on InfoCasas