More
Vendo Hermoso Dpto Amoblado !! | inver.tips
Back to listings
1bd 168m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #12723
Investment Rank #12868
Deal Score
18
Investment Score
18
Key Metrics
Price
$88,000
Built Area
168 m²
Price/m²
$524/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
10.2%
Neighborhood Trend
+13.4%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
251d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
Quality Penalty
-78%
View on InfoCasas