More
Departamento En Venta Asuncion - Avda. Sta Teresa | inver.tips
Back to listings
1bd 62m² - San Blás
San Blás, Asunción
Deal Rank #7153
Investment Rank #12118
Deal Score
47
Investment Score
30
Key Metrics
Price
$115,000
Built Area
62 m²
Price/m²
$1855/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
251d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas