More
¡Depto en San Roque: Espacio y Encanto! | inver.tips
Back to listings
3bd 122m² - San Roque
San Roque, Asunción
Deal Rank #3558
Investment Rank #7073
Deal Score
60
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$87,337
Built Area
122 m²
Price/m²
$716/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$489/mo
Gross Yield
6.7%
Neighborhood Trend
+5.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
243d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 30, 2026
View on InfoCasas