More
Vendo Casa a refaccionar – Barrio San Vicente | inver.tips
Back to listings
3bd 210m² - San Vicente
San Vicente, Asunción
Deal Rank #9744
Investment Rank #4344
Deal Score
38
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$153,205
Built Area
210 m²
Terrain
714 m²
Price/m²
$730/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$655/mo
Gross Yield
5.1%
Neighborhood Trend
+34.5%
Details
Condition
Needs renovation
Seller
Agency
Days on Market
246d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas