More
Depto En Pozo. - Villa Morra | inver.tips
Back to listings
0bd 29m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #1749
Investment Rank #397
Pre-Construction
Deal Score
69
Investment Score
85
Key Metrics
Price
$49,141
Built Area
29 m²
Price/m²
$1695/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1212/mo
Gross Yield
29.6%
Neighborhood Trend
+4.9%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
248d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas