More
Hermoso dúplex a estrenar en Luque | inver.tips
Back to listings
3bd 164m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #8038
Investment Rank #6838
Deal Score
45
Investment Score
62
Key Metrics
Price
$179,487
Built Area
164 m²
Terrain
210 m²
Price/m²
$1094/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
7.4%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
243d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas