More
Chalet - Venta - Luque, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 70m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5627
Investment Rank #1945
Deal Score
53
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$57,200
Built Area
70 m²
Terrain
210 m²
Price/m²
$817/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$2500/mo
Gross Yield
52.4%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
240d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on InfoCasas