More
VENDO CASA EN SAN LORENZO - BARCEQUILLO | inver.tips
Back to listings
2bd 150m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #5586
Investment Rank #2057
Deal Score
53
Investment Score
78
Key Metrics
Price
$88,036
Built Area
150 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$587/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$598/mo
Gross Yield
8.2%
Neighborhood Trend
+27.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
239d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 26, 2026
View on InfoCasas