Back to listings
2bd 100m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #10907
Investment Rank #9320
Deal Score
33
Investment Score
52
Key Metrics
Price
$112,765
Built Area
100 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1128/m²
Est. Monthly Rent
$572/mo
Gross Yield
6.1%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
236d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on InfoCasas