More
VENDO HERMOSA CASA QUINTA EN YPANÉ | inver.tips
Back to listings
1bd 70m² - Ypané
Ypané, Central
Deal Rank #4752
Investment Rank #9491
Deal Score
55
Investment Score
50
Key Metrics
Price
$49,417
Built Area
70 m²
Terrain
500 m²
Price/m²
$706/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1035/mo
Gross Yield
25.1%
Neighborhood Trend
-11.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
231d
Flood Risk
-
First Listed
Mar 3, 2026
Last Seen
Mar 3, 2026
View on InfoCasas