More
VENDO CASA EN BARRIO VILLA AURELIA | inver.tips
Back to listings
2bd 213m² - Villa Aurelia
Villa Aurelia, Asunción
Deal Rank #1468
Investment Rank #2987
Deal Score
68
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$160,000
Built Area
213 m²
Terrain
210 m²
Price/m²
$751/m²
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$2322/mo
Gross Yield
17.4%
Neighborhood Trend
-4.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
226d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 23, 2026
Last Seen
Mar 23, 2026
View on InfoCasas