More
Vendo departamento en Asuncion | inver.tips
Back to listings
1bd 36m² - San Jorge
San Jorge, Asunción
Deal Rank #4703
Investment Rank #1044
Pre-Construction
Deal Score
56
Investment Score
80
Key Metrics
Price
$62,083
Built Area
36 m²
Price/m²
$1725/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1750/mo
Gross Yield
33.8%
Neighborhood Trend
+7.7%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
233d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas