More
VENDO PENTHOUSE EN EDIFICIO ESENCIA | inver.tips
Back to listings
2bd 126m² - Barrio Jara
Barrio Jara, Asunción
Deal Rank #10132
Investment Rank #10188
Deal Score
37
Investment Score
44
Key Metrics
Price
$255,360
Built Area
126 m²
Price/m²
$2027/m²
Est. Monthly Rent
$963/mo
Gross Yield
4.5%
Neighborhood Trend
+8.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
232d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas