More
Casa-Venta-PY Central Mariano Roque Alonso | inver.tips
Back to listings
3bd 92m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #6759
Investment Rank #8451
Deal Score
49
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$76,923
Built Area
92 m²
Terrain
350 m²
Price/m²
$836/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1065/mo
Gross Yield
16.6%
Neighborhood Trend
+5.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
230d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas